Archiv aktualit

RECENZE: RUM SHARK SALTO ANGEL Venezuela 2009

27.1.2023

Právě se píše 27. leden v roce 2023 a v Mydrinks nám přistál Rum Shark Salto Angel ročník 2009. Tento rum pochází z Venezuely a na stole mám právě obě verze tohoto ročníku, kdy jedna má 47% a druhá je už sudová o síle 61%, to je už trošku jiný pití

Dictador Generations En Lalique

21.1.2023

Ochutnali jsme nejdražší rum v historii Mydrinks.cz. Ano, máme zasebou jeden z nejlepších zážitků, které nám rumový svět mohl nadělit.

IAS - Dictador

14.1.2023

Pokud hledáte článek o opravdu dobrém rumu, tak jste tu správně.

Aperol - italský aperitiv plný života

16.11.2022

Když se řekne oranžový italský aperitiv, každému se pravděpodobně ihned vybaví Aperol. A to zejména v kombinaci s Prossecem, se kterým se stal symbolem letních drinků. Seznamte se s těmito osobitými aperitivy a jejich cestou ke světové popularitě.

Jack Daniel's – celebrita mezi whisky

15.10.2020

Když se Jack Daniels dostal v dětsví náhodou k výrobě whisky, určitě ho nenapadlo, že jednou bude ve Spojených držet se svým vlastním destilátem několik prvenství. Poznejte příběh tohoto výjimečného muže i jeho výjimečné whisky Jack Daniel's Tennessee. Co z ní dělá tak oblíbený nápoj, a co znamená tajemné označení "Old. No 7"?

Hennessy – luxusní francouzské koňaky

14.10.2020

Hennessy patří mezi francouzskými koňaky k naprosté špičce. Není proto divu, že se během 19. století stihly dostat doslova do všech koutů světa. Jsou symbolem kvality a luxusu. Víte, s jakými slavnými značkami jsou Hennessy spjaté? Odpověď a mnoho dalších zajímavostí najdete v našem článku.

A.H. Riise - karibské "léčivé" rumy

30.9.2020

Když dánský lékárník Albert Heinrich Riise cestoval z rodného Dánska na ostrov Sv. Tomáše, aby zde vedl nově otevřenou apotéku, určitě netušil, že dá světu tolik oblíbené rumy. Celý příběh rumů značky A.H. Riise najdete v našem článku.

Siboney - dominikánské rumy pro Američany

29.9.2020

O rumech Siboney se říká, že byly stvořeny pro americké zákazníky, kteří si je nechali vyrábět přímo ve Spojených státech. Jejich historie je ovšem spjatá s rumovými dějinami Dominikánské republiky. Jak to všechno bylo, a jak se tyto výjimečné rumy vyrábí?

Beach House – špičkové kořeněné rumy z Mauricia

28.9.2020

Seznamte se rumy Beach House, které jsou mauricijským tekutým ztělesněním tropické pohody, sluncem zalitých pláží a té nejlepší společnosti přátel, kteří si společně vychutnávají tyto aromatické kořeněné rumy.

Kirk and Sweeney – pašerácký dominikánský rum

21.8.2020

Jaký poklad v sobě ukrýval dřevěný škuner, po kterém jsou tyto rumy pojmenované a jaký byl jeho příběh? Jedno vám prozradíme již nyní. S rumy Kirk and Sweeney je pro jejich příběh, kvalitu i design lahve vždy co objevovat.