Top značky vodky

Nejprodávanější a nejoblíbenější vodky na našem i zahraničím trhu.

Top značky vodky

Podkategorie

 • Absolut

  Absolut je švédská značka vodky, ve městě Ahus v oblasti Scania ji vyrábí skupina V&S Group. Vodka Absolut byla ve městě Åhus poprvé vyrobena v roce 1879 zásluhou podnikatele Larse Olsona Smitha. Značka Absolut je třetí největší značka vyrábějící alkoholické nápoje na světě, první dvě místa patří Bacardi a Smirnoff. Prodává se ve 126 zemích. Největší exportní trh jsou USA, kde se v ročně prodá okolo 73 milionů litrů vodky Absolut.

 • Bear Hug

  Bear Hug je americký výrobce infuzovaných rumů a vodky. Zakládají si na kvalitě, přírodních chutích a ingrediencích. Příroda je opravdová chuť. I přes to, že se jedná o mladou firmu, díky nadšení majitelů se Bear Hug daří a jejich produkty každý rok sbírají ceny na prestižních soutěžích. 

 • Beluga

  Společnost Beluga se poprvé objevila v roce 2002 a rychle získala pověst výjimečně čisté vodky. Jeho lihovar se nachází v srdci Sibiře. Vyrábí se z nejkvalitnějšího zrna a je několikrát filtrována. Každý jeseter je ručně vkládán na lahev a poukazuje na čistotu přírody - vodka Beluga totiž vzniká přirozeným kvašením. Po destilaci odpočívá minimálně 30 dní, aby se plně rozvinula chuť a aroma. 

 • Mayfair

  Mayfair Distillery v Londýně je stále jediným produkčním místem, které si zachovalo svou nezávislost. Prvotřídní produkty, jako je Mayfair London Dry Gin, mají vynikající pověst na celém světě a jsou považovány za klasiky.

 • Russian Standard

  Russian Standard je v restauracích a barech nejběžněji asi ze všech vodek. Může za to její lidová cena a kvalita. Je vyráběna na základě výsledků práce slavného ruského vědce D. I. Mendělejeva z roku 1894. Tento otec periodické tabulky chemických prvků předsedal carské vládní radě zodpovědné za normu a recepturu pro výrobu kvalitní ruské vodky. Norma, známá pod názvem Ruskij Standart, nařizovala používání kvalitní pšenice a nejjemnější ledovcové vody, vícenásobnou destilaci a filtraci přes dřevěné uhlí, aby byly odstraněny nečistoty, ale stanovila i 40 % jako ideální objem alkoholu. Vodka byla uvedena na trh v roce 1998 ruským magnátem Roustamem Tarikem. 

 • Van Gogh

  Van Gogh Vodka je vlastněna společností Luctor International a je ručně vyráběna v Royal Dirkzwager Distillery v holandském městě Schiedam. S produkcí začala roku 2000 a specializuje se na ochucené vodky, v malých sériích. K výrobě se používá kombinace pšenice, ječmene a kukuřice. Destiluje se 2x v kolonách a potřetí v měděném kotli, který odstraní veškeré zbylé nečistoty a drsnost. Některé příchutě jsou přímo nadpozemské.

Katalog

Detailní filtrování
Objem
Obsah alkoholu
Značka
Země
Druh vodky
Příchuť
Zobrazeno 1 – 20 z 48 položek
Zobrazit produktů na stránku
Zobrazeno 1 – 20 z 48 položek
Zobrazit produktů na stránku