Žufánek Odnoska Dubovýh speciálů 3x0,1LZobrazit větší

Žufánek Odnoska Dubových Speciálů 3x0,1 L

3 x 0,1L / 43.33% / Dárkové balení

Žufánek odnoska dubovýh speciálů obsahuje Žufánek Jablkovica ze sudu 0,1L, Žufánek Slivovica ze sudu 0,1L, Žufánek Hruškovica ze sudu 0,1L

Více informací

599 Kč s DPH495,04 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Vyprodáno

Bohužel, žádný z našich dodavatelů nemá zboží k dispozici, a proto není dostupné pro objednávku.

  • Země: Česká republika
  • Značka: Žufánek

Více informací

Žufánek Hruškovica ze sudu je další archivní produkt z rodiny Žufánků. Tato pálenka zraje v dubových sudech, díky kterým získává vanilkový tón a nasládlou chuť sušených hrušek. Hrušky pocházejí moravských sadů, sklízí se při té nejvyšší zralosti. Na výrobu této pálenky je použito 13 kg hrušek na 1 litr.

Žufánek Slivovica ze sudu je zlatá podoba slivovice, která díky dlouhému zrání v dubu získala ke svým vlastnostem i jedinečný koňakový tón. Tuto slivovici vyrábí rodina Žufánků, kteří se snaží o co nejlepší a nejkvalitnější pálenky. Veškeré použité ovoce pochází z vlastních sadů ekologického zemědělství, ležících v chráněné přírodní oblasti Bílé Karpaty. Tato zlatá slivovice, díky zrání v sudu získala vanilkové a dřevité tóny a krásnou barvu. Vyrábí se v omezeném množství.

Žufánek Jablkovica ze sudu byla 18 měsíců v sudech z bílého dubu. Z nich získala svoji barvu, jemnost, nasládlost a lehký vanilkový tón.

Do vašeho baru doporučujeme