Elephant Gin Miniature Sample Set 3x0,05L

3 x 0,05L / 45.67%

Dárkový set Elephant Gin Miniature obsahuje tři miniatury: Elephant German Sloe Gin (0,05 l), Elephant Strength Gin (0,05 l) a Elephant London Dry Gin (0,05 l). Miniatury jsou uloženy v originální dárkové krabičce.

Více informací

649 Kč s DPH536,36 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Do 14 dnů

Dodavatel dodává zboží v průměrném intervalu jednou za 14 dní.

Více informací

Elephant Sloe Gin spojuje chuť Elephant London Dry ginu s typickou chutí čerstvých divokých trnek. Divoké trnky jsou sklízeny ručně a pečlivě tříděny. Bobule se poté v ginu několik měsíců macerují a dodávají mu zakulacenou, lehce nasládlou a mimořádně ovocnou chuť, a také krásnou, červenou barvu.

Elephant Strength Gin je založen na ginu Elephant London Dry, ale s 57% obsahem alkoholu. Jde tedy o jeho silnější a mohutnější verzi. Aromata a vůně jedinečné směsi bylin jsou v této edici zesíleny, zároveň si ale zachovávají jemný a vyvážený charakter, pro který jsou giny této značky oceňovány.

Elephant Gin je vysoce kvalitní, řemeslně vyráběný gin se 45 % alkoholu. Jeho vznik byl inspirován pionýrským duchem objevitelů Afriky z devatenáctého století a jejich botanickými objevy. Elephant Gin je určen pro všechny dobrodruhy.

Do vašeho baru doporučujeme