Diplomatico Ambassador Rum 0,7LZobrazit větší

Diplomático AMBASSADOR Rum 0,7L

0,7L / 47% / Dárkové balení

Diplomático Ambassador je třtinový, tmavě zlatavý rum, který zraje 12 let v sudech po bourbonu, vyrobených z amerického bílého dubu. Další dva roky pak dozrává v sudech po španělském sherry Pedro Ximénez.

Více informací

5 490 Kč s DPH4 537,19 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

Více informací

Diplomático Ambassador je tmavě zlatavý rum, který 12 let zraje v sudech z amerického bílého dubu, ve kterých předtím zrál bourbon. Další dva roky ještě dozrává v sudech po španělském sherry Pedro Ximénez. Teprve potom má rum tu nejvyšší kvalitu a správnou chuť. Aby se zachovala kvalita takto zralého rumu, je stáčen do lahví přímo ze sudů. Při výrobě se nepoužívá karamel ani jiná dochucovadla. Chuť má nádech ořechů, rozinek a portského. Diplomático Ambassador se destiluje z panenského medu a prvotřídní cukrové třtiny s 60% obsahem cukru v celoměděných zařízeních. Roční produkce Ambassadoru je odhadována na cca 1 600 lahví. Každá má své výrobní číslo a zátky jsou máčeny ve zlatě.

Do vašeho baru doporučujeme