Austrian Empire Navy Reserve 1863 Rum 0,05LZobrazit větší

Austrian Empire Navy Reserve 1863 0,05L

0,05L / 40%

Austrian Empire Navy Reserve 1863 je unikátní směsí 6–18 let starých prvotřídních rumů z Barbadosu, Dominikánské republiky a Jamajky, které zrály v sudech z amerického a francouzského dubu a v sudech po španělském sherry.

Více informací

169 Kč s DPH139,67 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Do 14 dnů

Dodavatel dodává zboží v průměrném intervalu jednou za 14 dní.

Více informací

Austrian Empire Reserve 1863 Navy Rum v ochutnávkové miniatuře (0,05 l) je unikátní směsí 6-18 let starých prvotřídních rumů z Barbadosu, Dominikánské republiky a Jamajky, které zrály v sudech z amerického a francouzského dubu a v sudech po španělském sherry. Výjimečná metoda staření jednotlivých složek směsi propůjčuje tomuto rumu jeho originalitu a podmanivost. Vyniká sladkou chutí s ovocnými tóny a příjemným aroma, které nadchne všechny milovníky vysoce kvalitního rumu.
Rumy Austrian Empire vyrábí tradiční palírna Albert Michler Distillery, jejíž historie sahá až do první poloviny 18. století. Od roku 1863 dodávala společnost své produkty do celé rakousko-uherské monarchie, včetně císařského a královského dvora. Díky tomu se značka pod tehdejším jménem "Albert Michler's Original Buchsdorfer" proslavila po celém světě. Albert Michler byl také jedním z prvních, kdo distribuoval pravý jamajský rum ve střední Evropě a byl hlavním dodavatelem pravého rumu pro rakouské císařské námořnictvo.

Do vašeho baru doporučujeme