Hendrick's Gin 0,05LZobrazit větší

Hendrick's Gin 0,05L

0,05L / 44%

Hendrick's Gin 0,05L je speciální ochutnávková miniatura vhodná pro seznámení s tímto unikátním malosériově vyráběným ginem. Destilovaný je ve skotské přímořské vesnici Girvan, kde jej plní do lahví, které připomínají staré lékárenské dózy.

Více informací

149 Kč s DPH123,14 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

Více informací

Hendrick's Gin 0,05L je speciální ochutnávková miniatura vhodná pro seznámení s tímto unikátním malosériově vyráběným ginem. Destilovaný je ve skotské přímořské vesnici Girvan, kde jej plní do lahví, které připomínají staré lékárenské dózy. Hendrick's Gin je výjimečný svým neobyčejným destilačním procesem. Žádný jiný gin na světě nechutná jako Hendrick’s gin, protože žádný není vyráběn jako on. Rafinovaná galerie bylin a přírodních ingrediencí je do Hendrick’s ginu "zabudovávána" v průběhu destilace na jednom ze čtyř na světě dochovaných tzv. Carter-Head destilačních přístrojů, kde se ingredience nevaří, ale koupou ve výparech. Jalovec, koriandr a citrusové kůry doplňuje líbezný dotek růží, dosažený jemným vylisováním esenciálních olejů z okvětních lístků. A poté okurka! Její esence se získává drcením čerstvého plodu a následným míšením dřeně se studenou vodou. 

Do vašeho baru doporučujeme