East Imperial Burma Tonic 0,15LZobrazit větší

East Imperial Burma Tonic 0,15L

0,15L

East Imperial Burma Tonic je tonik z Nového Zélandu, který používá tradiční recepturu z roku 1903. Tonik má díky vysokému obsahu chininu příjemně hořkou chuť a vyjímá se v koktejlech s ginem. Je považován za šampaňské mezi toniky.

Více informací

33 Kč s DPH28,70 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

Minimální množství pro objednání je 12

Více informací

East Imperial Burma Tonic je tonik z Nového Zélandu vyráběný podle tradiční receptury z roku 1903. Je vytvořen z nejlepších přírodních ingrediencí, kterým dominuje East Ocean Javanese chinin a čistá pramenitá voda. Tento osvěžující, lehce slazený sycený tonik byl stvořený barmany pro barmany a jejich dokonalé koktejly z prémiových destilátů. Je zcela přírodní, bez konzervačních látek, umělých dochucovadel a sladidel. East Imperial Burma Tonik obsahuje ve srovnání s East Imperial Tonic Water dvojnásobné množství třtinového cukru a má nejvyšší obsah chininu ze všech nápojů dostupných na trhu. Správně vychlazený se velice příjemně pije i samotný. Je zvláště vhodný k tradičnějším London Dry ginům.

Do vašeho baru doporučujeme