Midleton Barry Crockett Legacy Whiskey 0,7LZobrazit větší

Midleton BARRY CROCKETT Legacy Irish Whiskey 0,7L

0,7L / 46% / Dřevěné dárkové balení

Midleton Barry Crockett Legacy Whiskey 0,7L je whiskey vydaná v roku 2011 je pojmenovaná po hlavním míchači (master blender) Barry Crockettovi. Zraje v sudech po bourbonu a v nových amerických dubových sudech. Velmi zajímavé vydaní, které je limitované na 2500 lahví ročne. Povrchová úprava této whiskey je velmi dlouhá a udržuje všechny chutě na patře.

Více informací

5 790 Kč s DPH4 785,12 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

Více informací

Midleton Barry Crockett Legacy Whiskey 0,7L je whiskey vydaná v roku 2011 je pojmenovaná po hlavním míchači (master blender) Barry Crockettovi. Zraje v sudech po bourbonu a v nových amerických dubových sudech. Velmi zajímavé vydaní, které je limitované na 2500 lahví ročne. Povrchová úprava této whiskey je velmi dlouhá a udržuje všechny chutě na patře. Elegantní vůně Midleton Barry Crockett Legacy Whiskey okamžitě vyplní místnost s ovocným aroma připomínající koše naplněné citrusy, jahody, hrušky, ananas, grapefruit, mučenky a manga, následované aspekty pepře a dubu, mírný náznak mandlí, kávy a skotské. Chuť symfonie zlaté whiskey v ústech pohladí a dá jí pikantní tóny pepře a kmínu.  Ovocné aspekty sledují grapefruit, mučenku, pomeranč, mandarinku, citróny a čatní jsou zabalené v jemných tónech skořice, vanilky, obilovin, smetany, sladu, dubu a zázvoru. Midleton Barry Crockett Legacy whiskey zaujme vaše smysly s dokonale vyváženou chutí kompozice, která je plná a svěží.

Do vašeho baru doporučujeme