Caol Ila Limited Release Whisky 25 let 0,7LZobrazit větší

Caol Ila Islay Single Malt Scotch Whisky 25yo 0,7L

0,7L / 43% / Dárkové balení

Caol Ila Single Malt Whisky 25 let 0,7L pálí Caol Ila Distillery, která úspěšně působí na trhu více jak 150 let. Tato whiska už se nevyrábí, ale můžete si dopřát některou z omezených lahví prémiového produktu. Scotch zraje více jak dvě desetiletí a má plný charakter.

Více informací

5 490 Kč s DPH4 537,19 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

Více informací

Caol Ila Single Malt Whisky 25 let 0,7L pálí Caol Ila Distillery, která úspěšně působí na trhu více jak 150 let. Tato whiska už se nevyrábí, ale můžete si dopřát některou z omezených lahví prémiového produktu. Scotch zraje více jak dvě desetiletí a má plný charakter. Je jemnější a lehčí než běžné Islay Malt, která je charakteristickým znakem Caol Ila lihovaru. Nově definovaný single malt je v limitované edici 14.000 lahví po celém světě a je určena pro fajnšmekry, proto také vyhrála zlatou medaili na "San Francisco World Spirits Competition". Chuť je sladká, ovocná s nádechem mořského vánku. Sušené ovoce a pikantní podtext v ní najdete také.

Do vašeho baru doporučujeme