Hankey Bannister Whisky 12 let 0,7LZobrazit větší

Hankey Bannister Whisky 12yo 0,7L

0,7L / 40% / Dárkové balení

Hankey Bannister Whisky 12 let 0,7L pochází ze Skotska, odkud putují whisky po celém světě a získávají nejlepší recenze od mladých i starých požitkářů. Tuto whisky měl rád i Winston Churchill a říkal o ní, že si jí oblíbil pro její zvláštní chuť.

Více informací

929 Kč s DPH767,77 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

Více informací

Hankey Bannister Whisky 12 let 0,7L pochází ze Skotska, odkud putují whisky po celém světě a získávají nejlepší recenze od mladých i starých požitkářů. Tuto whisky měl rád i Winston Churchill a říkal o ní, že si jí oblíbil pro její zvláštní chuť.  Na rozdíl od jiných whisky ze Skotska Hankey Bannister Scotch Whisky se skládá z asi 30% sladu směsí z ostrova Islay. Jeho hlavními složkami je sladová whisky z Vysočiny a obilné whisky, která propůjčují její pikantní poznámku. Koření je to, co dává jinak poměrně jemné whisky říz. Mírně sladká poznámka se zvuky, které odpovídají chuti skotských nejlepších whisky. Dlouhé zrání dává této whisky jemnou a čistou chuť. Karamel, slad, kouřový nádech, který pochází ze zrání v dubových sudech. Chutě jsou velmi vyrovnané a aromatické a povrchová úprava je průměrně dlouhá se stabilní sladkostí. Náznak vanilky převládá převážně na konci potěšení.

Do vašeho baru doporučujeme