Talisker Neist Point Whisky 0,7LZobrazit větší

Talisker Neist Point Whisky 0,7L

0,7L / 45.8% / Dárkové balení

Talisker Neist Point Whisky je pojmenována po souvrati na nejzápadnějším břehu ostrova Isle of Skye. Hloubka vůně Neist Point předvádí nejvyšší dovednost a vkus - kombinuje kořenité, silné, bohaté a sladké prvky z ručně vybrané palety vzácných, hladkých vyzrálých zásob a vytváří tak intense Island Single Malt Scotch Whisky.

Více informací

3 290 Kč s DPH2 719,01 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

Více informací

Talisker Neist Point Whisky je pojmenována po souvrati na nejzápadnějším břehu ostrova Isle of Skye. Hloubka vůně Neist Point předvádí nejvyšší dovednost a vkus - kombinuje kořenité, silné, bohaté a sladké prvky z ručně vybrané palety vzácných, hladkých vyzrálých zásob a vytváří tak intense Island Single Malt Scotch Whisky. Talisker Neist Point je '' no - age '' limitované edice, není tak uvedeno stáří whisky. Pro tuto whisky byly použity velmi staré whisky, ale i některé z mladších destilátů tak, aby výsledný produkt docílil požadované chuti.

Do vašeho baru doporučujeme