Adler Berlin Vodka 0,7LZobrazit větší

Adler Berlin Vodka 0,7L

0,7L / 42%

Adler Berlin Vodka je destilovaná ze 100% pšenice a vyrábí se tradičním způsobem, ve kterém organické ovocné kyseliny a alkohol esterifikují navzájem. Po destilaci je filtrována a zraje v kamenných nádobách.

Více informací

889 Kč s DPH734,71 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

  • Země: Německo
  • Značka: Adler
  • Druh vodky: Čistá vodka

Více informací

Adler Berlin Vodka je po Adler Berlin Ginu dalším produktem proslulé pruské Spirituosen Manufaktury, která vyrábí kvalitní alkoholické nápoje již od roku 1874.Je destilovaná ze 100% pšenice a vyrábí se tradičním způsobem, ve kterém organické ovocné kyseliny a alkohol esterifikují navzájem. Po destilaci je filtrována a zraje v kamenných nádobách. I přes mírně vyšší obsah alkoholu je Adler Berlin Vodka jednou z nejmírnějších vodek na trhu. Ve sklenici je dokonale čirá, přičemž její chuť je sladká a pikantní, obohacená o přírodními rostlinné tóny. Sympatická "orlí" Adler Berlin Vodka zaujme nejen vyznavače vodek. Kromě Adler Vodky obsahuje orlí rodinka i prémiový Adler Berlin Gin. Pokud rádi experimentujete a máte rádi čirý alkohol, značku Adler byste neměli minout.

Do vašeho baru doporučujeme