Mocambo Premium Solera Buccanneer Pistol Rum 10 let 0,2LZobrazit větší

Mocambo Premium Solera Buccanneer Pistol Rum 10yo 0,2L

0,2L / 40% / Dárkové balení

Pro výrobu tohoto desetiletého rumu je klíčové teplé tropické klima i vlhkost vzduchu typická pro oblast Karibiku a Nového Mexika. Jeho pečlivé zpracování, doba zrání i historie přispívají k prvotřídní kvalitě. Tu podtrhuje také ručně vyráběná skleněná lahev, která dělá z tohoto rumu téměř mistrovské dílo a originální dárek.

Více informací

1 149 Kč s DPH949,59 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

Více informací

10letý Mocambo Pistol (v ochutnávkové miniatuře) je rum, který vychází z rumové tradice vyvíjející se v Karibiku (dříve v Novém světě) po několik staletí, během kterých se z toho destilátu stala dokonalá, hladká a prvotřídní komodita. Pro výrobu rumu je klíčové teplé tropické klima i vlhkost vzduchu typická pro Karibik i Mexický záliv. Právě díky tomu je toto místo považováno za kolébku vysoce kvalitního rumu. A právě zde se rodí i Mocambo. Jeho pečlivé zpracování, doba zrání a historie zaručuje, že se jedná o vynikající destilát. Ideální pro popíjení na ledu. Nyní k dostání v ručně vyráběné skleněné lahvi ve tvaru klasické pistole Buccaneer, která dělá z tohoto rumu téměř mistrovské dílo a originální dárek pro všechny milovníky tradičních karibských rumů.

Do vašeho baru doporučujeme