Sleva!

-10%

La Mauny Vieux VO Rhum 0,7LZobrazit větší

La Mauny Vieux VO Rhum 0,7L

0,7L / 40% / Dárkové balení + 2 sklenice

Zástupcem rodiny La Mauny rumů je i La Mauny Vieux VO Rum fermentovaný z čisté panenské šťávy cukrové třtiny. Pyšní se světlou měděnou barvou se zlatými odlesky a dominantní, příjemně sladkou třtinovou vůní.

Více informací

989 Kč s DPH817,44 Kč bez DPH

1 099 Kč

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

Více informací

Zástupcem rodiny La Mauny rumů je i La Mauny Vieux VO Rum fermentovaný z čisté panenské šťávy cukrové třtiny. Pyšní se světlou měděnou barvou se zlatými odlesky a dominantní, příjemně sladkou třtinovou vůní. Osobitá chuť s otiskem flambovaného banánu, která se krásně transformuje do nasládle pikantního závěru, činí z La Mauny Vieux VO Rumu velmi kvalitní, chuťově bohatý, sveží a aromatický rum, který Vás osloví.  Oblast La Mauny se nachází na Jihu ostrova Martinik. Je pověstná pro svou krásu, bohatství a podnebí, které poskytuje ideální podmínky pro výrobu rumů. Místní cukrová třtina je zdrojem vynikajícího cukru, čehož v 18. století využil hrabě de Mauny. Dva a půl století po svém vzniku jsou rumy La Mauny mezinárodně uznávané pro svou kvalitu a specifickou chuť.

Do vašeho baru doporučujeme