Dzama Vanilla Ambre de Madagascar Rhum 0,7LZobrazit větší

Dzama Vanilla Ambre de Madagascar Rhum 0,7L

0,7L / 40%

Dzama Vanilla Ambre de Madagascar Rhum je vanilkový rumový poklad z Madagaskaru, který je pěstováním vanilkových lusků vyhlášený. Exkluzivitu tohoto rumu umocňuje celý vanilkový lusk v lahvi, díky kterému je sladké a opojné aroma tohoto koření opravdu intenzivní.

Více informací

849 Kč s DPH701,65 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

Více informací

Dzama Vanilla Ambre de Madagascar Rhum je vanilkový rumový poklad z Madagaskaru, který je pěstováním vanilkových lusků vyhlášený. Není proto divu, že rumy z tohoto ostrova mají vždy podtón vanilky, navíc jsou prémiové kvality. Exkluzivitu tohoto rumu umocňuje celý vanilkový lusk v lahvi, díky kterému je sladké a opojné aroma tohoto koření opravdu intenzivní. Lihovar nepoužívá žádné chemické přísady, ochucovadla, barviva ani aromata. V roce 2011 byla kvalita rumu Dzama Vanilla Ambre de Madagascar Rhum oceněna zlatou medailí v kategorii "ochucené rumy". Vychutnejte si tento tropický skvost s nejoblíbenější přísadou na celém světě.

Do vašeho baru doporučujeme