Bielle Blanc Rhum 1LZobrazit větší

Bielle Blanc Rhum 1L

1L / 59%

Rhum Bielle Blanc je velice unikátní, bílý, zemědělský rum z malinkého karibského ostrova Marie Galant. Pro jeho výrobu se používá ručně sečená cukrová třtina, která je do malinké destilérie dopravována na povozech tažených voli.

Více informací

949 Kč s DPH784,30 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

Více informací

Rhum Bielle Blanc je velice unikátní, bílý, zemědělský rum z malinkého karibského ostrova Marie Galant. Pro jeho výrobu se používá ručně sačená cukrová třtina, která je do malinké destilérie dopravována na povozech tažených voli. Samotný rum se vyrábí z toho nejsilnějšího extraktu cukrové třtiny, tzv. panenského medu. Vůně tohoto rumu je velice pronikavá a intenzivní, sladká s nádechem vanilky. Chuť je naprosto odlišná od klasických rumů vyráběných z melasy. Pro jeho sílu 59% je tento rum spíše vhodný do drinků a nebo se trochu ředí vodou. Rhum Bielle Blanc je nápoj pro znalce, gurmány a požitkáře, pro lidi kteří rádi ochutnají něco jiného a zajímavého co nám neskutečně bohatý svět rumů poslední dobou nabízí.

Do vašeho baru doporučujeme