Sleva!

-10%

Arecha Elixir Punch au Rhum 0,7LZobrazit větší

Arecha Elixir Punch au Rhum 0,7L

0,7L / 34%

Arecha Elixir de Ron Rum je sladký likér na bázi rumu. Velmi jemná chuť a lehkost díky sníženému obsahu alkoholu. Každého potěší medová a ovocná chuť. Kdo má rád rum a příjemnou sladkost jistě ocení Arechu Elixir.

Více informací

404 Kč s DPH333,97 Kč bez DPH

449 Kč

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

Více informací

Arecha Elixir de Ron Rum je zástupcem kubánských rumů. Ještě před Castrovou revolucí byla právě Kuba domovem mnoha rumových značek. Spousta z nich se v průběhu času dostala do zapomnění, z jiných se staly produkty hromadné výroby, čímž ztratily část své osobitosti. Naštěstí se v posledních letech rozmáhá nový trend za oživení starých tradičních značek. Právě tato tradice je reprezentována rumem Arecha Elixir de Ron s vynikající kvalitou a chutí. Arecha Elixir de Ron Rum je sladký likér na bázi rumu. Velmi jemná chuť a lehkost díky sníženému obsahu alkoholu. Každého potěší medová a ovocná chuť. Kdo má rád rum a příjemnou sladkost jistě ocení Arechu Elixir.

Do vašeho baru doporučujeme