Rum Nation Barbados XO Anniversary Edition Rum 0,7LZobrazit větší

Rum Nation Barbados XO Anniversary Edition Rum 0,7L

0,7L / 40% / Dárkové balení

Rum Nation Barbados XO Anniversary Edition Rum 0,7L patří do segmentu prémiových rumů. Jedná se opravdu o dlouho uložený destilát, jeho stáří je 20 let. 

Více informací

1 890 Kč s DPH1 561,98 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

Více informací

Fabio Rossi, majitel společnosti Rum Nation, osobně vybírá ty nejlepší místní rumy, které nejlépe vystihují charakter rumů z daných oblastí. Jde o mladé i starší rumy, které většinou následně prochází dvojím zráním. První zrání probíhá v tropických klimatech, odkud rumy pochází, a jde o intenzivní proces. Následně se rum převáží do Evropy, kde probíhá druhé zrání. Tady lze pomocí velikosti sudů, do kterých se rum ukládá, kontrolovat, zda má rum přebírat další vlastnosti ze sudu nebo zda má jen odpočívat, aby se jeho chuť ustálila. Aroma se uvede tóny vanilky, pomerančové kůry a karamelu s tóny meruněk. Jsou cítit také čerstvé bylinky a cukrová třtina. Vůně je sladká a lehce pikantní, velmi příjemná. V ústech se objevuje pomerančová kůra, ta je intenzivnější a mírně sladká, chuť je krémová. Velmi bohatý rum s tóny vanilky, melasy, koření, karamelu. 

Do vašeho baru doporučujeme