Ximenez Spinola Criaderas 10 000 Botellas Brandy 0,7LZobrazit větší

Ximenez Spinola Diez Mil Botellas Brandy 0,7L

0,7L / 40% / Dárkové balení

Ximenez Spinola Diez Mil Botellas Brandy se drží staré tradice a zraje v kaštanových sudech minimálně 12 let. ve vůni dominuje aroma rozinek, pražené kávy a hořké čokolády. V přirozeně sladké chuti, která je na patře neobyčejně jemná, převažují sušené hrozny s náznaky sušených fíků.

Více informací

2 250 Kč s DPH1 859,50 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

Více informací

Ximenez Spinola Diez Mil Botellas Brandy 0,7L je destilována z vína vyrobeného ve Španělské vinici Ximenez Spinola. Po destilaci zraje v kaštanových sudech o objemu 750 litrů, ve kterých předtím zrálo víno Pedro Ximenez.Kaštan byl v oblasti Jerez až do roku 1939 běžným dřevem používaným k výrobě sudů. Kvůli masivnímu kácení kaštanových stromů během druhé světové války se však stal vzácným a pro zrání destilátů začal být nahrazován americkým dubem. Ximenez Spinola Criaderas 10 000 Botellas Brandy se drží staré tradice a zraje v kaštanových sudech minimálně 12 let.Právě kaštanové sudy dávají této vynikající brandy jemnou a netrpkou chuť a pomáhají zachovat i stopu po vínu Pedro Ximenez.

Do vašeho baru doporučujeme