Dobbé VSOP Cognac 0,7LZobrazit větší

Dobbé VSOP Cognac 0,7L

0,7L / 40%

Dobbé VSOP Cognac 0,7L se vyrábí ve Francii. Rodina Dobbé je výrobcem koňakové produkce již v osmé generaci. Svá mistrovská díla vyrábí v samém srdci regionu Cognac.

Více informací

999 Kč s DPH825,62 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

  • Země: Francie
  • Značka: Dobbé
  • Druh koňaku: VSOP

Více informací

Dobbé VSOP Cognac 0,7L se vyrábí ve Francii. Rodina Dobbé je výrobcem koňakové produkce již v osmé generaci. Svá mistrovská díla vyrábí v samém srdci regionu Cognac. Značka Cognac Dobbé není jen klasickým francouzským koňakem, je to nápoj, pro který se hrozny pěstují na vlastních vinicích. Má exkluzivní láhev a tradiční způsob destilace. Jedná se o zcela manuální práce při stáčení, uzávěru a etiketování výrobku. Cognac Dobbé přesahuje kvalitou mnohé světově proslulé značky. Otevřete láhev Dobbé, vdechněte vůni a už ho na nic neproměníte. Elegance, která již vyřazuje v optice se odráží i v obsahu. Ve vůni ucítíte sladkost, v hlubokých poznámkách jsou kůže a koření jasně patrné. Chuť koňaku je také charakteristická svými pikantními tóny.

Do vašeho baru doporučujeme