Fee Brothers Old Fashioned Bitters 0,15LZobrazit větší

Fee Brothers Old Fashioned Bitters 0,15L

0,15L / 17.5%

Fee Brothers Old Fashioned Bitters je směsí těch nejlepších ingrediencí z celého světa, které Vašemu koktejlu dodají unikátní skořicovo pomerančový říz a aroma s nahořklým finišem.

Více informací

399 Kč s DPH329,75 Kč bez DPH

Dopravné: od 99Kč

Dostupnost: Dočasně vyprodáno

Zboží je u všech našich dodavatelů dočasně vyprodáno. Termín opětovného naskladnění není znám. V případě zájmu je možné zboží předobjednat.

  • Země: USA
  • Značka: Fee Brothers

Více informací

Bittery obecně jsou ideální přísadou do alkoholických i nealkoholických nápojů zejména koktejlů. Jejich využití je však mnohem pestřejší a jsou široce využívány i jako přísady do koláčů, zmrzliny a dalších domácích pochoutek. Bittery jsou perfektní do každé kuchyně, kde se vaří s fantazií.Fee Brothers Old Fashioned Bitters je směsí těch nejlepších ingrediencí z celého světa, které Vašemu koktejlu dodají unikátní skořicovo pomerančový říz a aroma s nahořklým finišem.Fee Brothers je čtyři generace stará rodinná firma, která vyrábí špičkové koktejlové směsi, bittery, aromatické sirupy a další nápojové přísady. Zejména v západních zemích je značka Fee Brothers léta prověřená a symbolizuje kvalitu, kterou je velmi těžké nahradit.

Do vašeho baru doporučujeme